קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה

Esports לרוץ בעוצמה הינה קבוצת ריצה שהוקמה על מנת לסייע לאוכלוסייה בעולם לשנות את הרגלי החיים שלה, על ידי אימונים עוצמתיים בתחום הכושר הגופני ומתוך כך לסייע לכמה שיותר אנשים להתמודד עם אתגרים מנטליים.
המטרה העיקרית של קבוצת הריצה הינה להטמיע את הריצה כחלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו תוך הקפדה על שמירה מפציעות והגעה למטרות שנקבעו באופן שקול ובטוח.

שיטת האימון אשר פיתחנו ב- Esports משלבת בין לימוד ריצה על כל מרכיבה, אנרגיה גבוהה באימונים וסביבה תומכת ומשפחתית.
אנו חותרים להישגיות ולתוצאות יוצאות דופן, אך עם זאת אנו מבינים כי הריצה היא בראש ובראשונה מקום של חוויה, כיף ופורקן נפשי. לפיכך נאמן לעולם בעצימות המאפשר שילוב בין העולם האישי לעולם הריצה.

למה לרוץ בקבוצת ריצה ולא לבד?

אחד האתגרים הגדולים ביותר שחווה כל רץ ״עממי״ או כל מי ששואף להתחיל לרוץ הינו תחושת חוסר ידע בריצה, וחוסר יכולת ליצור מוטיבציה ליצירת פעולה.

סיבות אלו מהוות גורם משמעותי לכך שרצים רבים נפצעים במהלך תהליך הריצה, או לחילופין מתייאשים די מהר ומוותרים על החלום לרוץ.

הרבה שאלות נשאלות בדרך:

איך מתחילים? איפה מוצאים קבוצת ריצה שנכונה לי? מה עושים? האם אני רץ נכון? למה אני לא מתקדם יחסית לשאר קבוצת הריצה? וכדומה….

E-sports" לרוץ בעוצמה"- מעניקה פתרון משולב ורחב לעניין חוסר הידע!

הצטרפו לקבוצה ורוצו בעוצמה

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף ולייעוץ ראשוני

Background copy

שילוב של חווית אימון בלתי שגרתית

הרצים בקבוצה זוכים להיות חלק ממסגרת שמלווה אותך, יד ביד, כל הדרך מריצת קילומטר אחד ועד לריצות מרתון.

על ידי ליווי אישי ומקצועי של מאמני הקבוצה, הרצים מתאמנים ומציבים לעצמם מטרות חדשות מדי חודש במידה מדויקת ומותאמת  ליכולות ולחוזקות שלהם באופן שמוביל אותם להתקדמות ולשבירת שיאים אישיים וקבוצתיים.

קבוצת ריצה המשלבת חוויית אימון מיוחדת ובלתי שגרתית.
E-sports מקנה לך הזדמנות אמתית לרוץ. והיה ובחרת- לרוץ למרחקים ארוכים (פיזיים ומנטליים!), להיות חלק מקהילה יוקרתית וחזקה ולחיות בעוצמה ומשמעות!
במהלך האימונים נתייחס להתקדמותך האישית ולאתגרים ולמטרות אשר הצבת לעצמך.
נעבוד על שיפור טכניקת הריצה, היכולת האירובית, חיזוק השרירים והשלד לטובת ריצה נכונה ובריאה יותר.
קבוצת ריצה שהיא כמו משפחה – תגיעו לאימון אחד, תגדירו לעצמכם מטרה אחת, ישתנו לכם חיים שלימים.

קבוצת ריצה למתקדמים ולמתחילים – הקשיבו לרצים האלופים שלנו

קבוצת ריצה – מחירים ומידע נוסף


כל מתאמן חדש בקבוצה עובר אבחון ריצה.
באבחון הריצה נבחן את רמתך הבסיסית, נכיר אותך בצורה פרטנית, נסביר אודות ה"משולש הקדוש" בריצה ונקבע מטרות משותפות.
הקבוצה מקיימת 4 אימוני ריצה שבועיים בשעות הבוקר המוקדמות בהרצליה ובתל אביב.
חברות בקבוצה מאפשרת השתתפות בכלל אימוני הקבוצה ואירועי הקבוצה וקבלת תוכנית כללית בהתאם לרמתך.
כחלק מהווי הקבוצה אנו מקיימים אירועי גיבוש , ריצות עם אופי מיוחד ועוד.
עלות השתתפות באימוני הקבוצה הינה 350 ₪ לחודש.
העלות כוללת אימונים + קבלת תוכנית כללית.

הצטרפו לקבוצה ורוצו בעוצמה

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף ולייעוץ ראשוני

קבוצת ריצה בתל אביב והרצליה

הכירו את המאמנים שלנו

ערן שומרון

ערן שומרון 43 נשוי + 4. בעלים ומאמן Esports. השתתף ב 31 מרתונים , רץ אולטרא מרתון 100 ו-166 ק"מ. השתתף ב 5 תחרות איש ברזל. מגיע מעולמות הניהול ומעולמות הפיקוד. אומרים עליו שהוא המאמן הכי משוגע ב Esports. משפט מנצח: "יצאנו לרקוד".

אוראל קותא

מאמן קבוצת ריצה באורנית והרצליה
מאמן: אוראל קותא 37 . מאמן Esports. השתתף ב 2 מרתונים , שחקן כדורגל בעברו. מגיע מעולמות המכירות. אומרים עליו שהוא המאמן הכי יפה ב Esports. משפט מנצח: "לא לוותר אף פעם ".

טוני פוחקי

מאמנת ריצה בתל אביב
טוני פוחקי 32 מאמנת Esports. טוני השתתפה בתחרות הטריאתלון Trumer שבאוסטריה טוני משלבת אימוני ריצה וטריאתלון עם אימוני outdor. טוני נמצאת כל הזמן בהכשרות נוספות במגוון רחב של אימוני ספורט אומרים עליה שהיא המאמנת הכי משקיעה ב Esports. משפט מנצח: "עשיתי רק חמישה אימונים היום. עוד שניים ואני רגועה".

אשר טקה

מאמן קבוצת ריצה בנתניה
אשר טקה 30. מאמן Esports. לשעבר אלוף ישראל ב 1200 מטרים וב 800 מטר. לאשר תואר שני בחינוך גופני אומרים עליו שהוא המאמן הכי מהיר ב Esports. משפט מנצח: "להרים את הרגליים ".

ארז בן אבי

קבוצת ריצה ברמת גן וגני תקווה
מאמן: ארז בן אבי 40 . מאמן Esports. השתתף ב 2 מרתונים , שחקן כדורגל בעברו. ארז הוא רו"ח במקצועו. אומרים עליו שהוא המאמן הכי נחמד ב Esports. משפט מנצח: "בבקשה, בבקשה עוד מאמץ אחד ודי ".

איילת נגלי

מאמן שחייה לקבוצת טריאתלון
מאמנת: אילת נגלי 45. מאמנת שחייה Esports. אילת נגלי אלופת ישראל בליגת מים פתוחים. מחזיקה שיא מאסטארס ב 800 מטר. אילת תייצג את ישראל באליפות אירופה הקרובה במקצים של 3000 מטרים ו 5000 מטרים. אומרים עליה שהיא המאמנת הכי אהובה ב Esports. משפט מנצח: "אבל למה אתם מאחרים לי שוב ".

אורן ענקי

מאמן רכיבה בקבוצת הטריאתלון: אורן ענקי 42 מאמן רכיבה Esports. אורן מגיע לכל מקום אליו הוא נוסע אך ורק באמצעות אופניו. בשבוע הוא רוכב כ 600 ק"מ. בין היתר -אורן הוא מאמן שחיה. לפני מספר חודשים החל אורן לרוץ והוא בדרך לתחרות איש ברזל. אומרים עליו שהוא המאמן הכי קשוח ב Esports. משפט מנצח: "תעשה לי טובה- לך כבר הביתה".

ליאור רביד

מאמן: ליאור רביד 40 מאמן Esports. מומחה לריצה יחפה-ליאור רביד חצה את קו הסיום של מירוץ התנ"ך המאתגר כשהוא יחף. למד את לימודיו בלונדון. לאשר תואר שני בחינוך גופני אומרים עליו שהוא המאמן הכי מעמיק וקפדן ב Esports. משפט מנצח: "אז בואו ואני אסביר לכם את זה כמו שצריך ".
קבוצת ריצה מאמני ריצה

הצטרפו לקבוצה ורוצו בעוצמה

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף ולייעוץ ראשוני