קבוצת הריצה "Esport לרוץ בעוצמה"

הוקמה על מנת להוות בית לרצים כדרך חיים.
אנו מאמינים שהספורט בכלל והריצה בפרט מהווים זרז עצום לשיפור רמת האנרגיה בחיי היומיום שלנו. אדם העושה ספורט – כל ספורט – הינו אדם שונה מאדם שלא עושה ספורט – בגישה, בחיוניות ובתוצאות שלו.
הייחוד בקבוצת הריצה E-sports הוא באבחון הראשוני שנעשה לכל רץ על מנת לבחון את רמתו, להציג לו רשת בסיסית של ידע טרם תחילת אימוניו ועל מנת לקבוע באופן משותף את מטרותיו. בנוסף אנו פועלים על מנת שתיתן את המיטב שלך.
אנו פועלים להתאים את מסגרת אימוני הריצה, עצימותם ואופיים לאופן בו מתנהל כל מתאמן במגוון רחב של רמות ויכולת וכל זאת תוך שימור חיי השגרה, המשפחה והעבודה. 
בנוסף לכך אנו רואים בקבוצת הריצה בסיס חברתי יומיומי. לפיכך נשלב בין חברות לספורט, בין חוויה לתרגול מאתגר ובין תנאי משטח שונים לריצה. הקבוצת ריצה מתאמנת במהלך השבוע בהרצליה, תל אביב ובסופ"ש באזורים שונים.

קבוצת ריצה E-Sport - למה דווקא אנחנו?

בגלל היחס האישי

אנו מאמינים בריצה כדרך חיים. אנו שואפים לשפר את בריאות מתאמנינו, יכולותיהם ותחושתם. לפיכך אנו בקבוצת הריצה עוקבים אחר כל מתאמן/ ת באופן אישי, מגלים זמינות ופנויים לייעץ ולסייע בכל שאלה. אנו ניתן לך ליווי מלא בכלל ההבטים – אימוני הריצה, תזונה, ניהול תחרות ועוד.

כי אין חכם כבעל נסיון

תעודת מאמן ריצה הינה דבר חשוב, אבל בעולם הריצה האמיתי יש צורך גם בניסיון. בקבוצת הריצה "Esport לרוץ בעוצמה", אנו מביאים עמנו שנים רבות של ניסיון בריצה, עשרות תחרויות ריצה, מרתונים, אולטרא מרתון, איש ברזל ועוד. חווינו כישלונות, חווינו הצלחות, ראינו מאמנים רבים בארץ ובעולם. אנו יודעים מה עובר על המתאמנים שלנו ומעניקים להם את כל הידע שצברנו במשך שנים רבות.

כי כל אדם הוא יחיד ומיוחד

ולכן לפני שתצטרף לקבוצת הריצה שלנו תעבור אבחון מלא. האבחון יכלול ידע תיאורטי בסיסי בריצה וידע מעשי. נראה את יכולותייך ונשקף אותם בפניך. נבין מה הצרכים שלך, נכיר אותך לעומק ורק אז נעבור לקבוצת הריצה.

כי אנו דואגים לך

ריצה לדרך חיים הינה ריצה המאפשרת לך להיות בריא באופן קבוע. כל צוות קבוצת הריצה "Esport לרוץ בעוצמה ", מחויב לבריאות מתאמניו, לשמירה על עבדה בסרגל מאמצים מסודר. לא נאפשר למתאמנינו לעבוד ללא בקרה ולהפצע.

כי כיף אצלנו

בקבוצת הריצה אנו מקפידים על חברות בנוסף לריצה. אנו מקיימים ערבי קבוצה, אימוני ריצה מגוונים הן במיקום והן בפעילות. אנו נקפיד את הרצינות להשאיר בבית ולהביא חיוכים ואהבה לאימונים.

כי תמיד נשאל

מאמני הריצה יעשו את כל שביכולתם לשמור על בריאות מתאמנינו. ובמקביל נפעל בנחישות וללא לאות להגשמת כלל היעדים שלהם. בכל קושי שיעלה נבחן שוב ושוב מה הפתרון הטוב ביותר למימוש שאיפות מתאמננו.

כי אנחנו מקצוענים

מאמני קבוצת הריצה לומדים כל הזמן. אנו לומדים מהטובים ביותר. אנו מגיעים מוכנים לכל אימון, מתרגלים כמאמנים כל אימון על עצמנו ורק אז ניגשים להעביר אימון.

הכירו את המאמנים שלנו

ערן שומרון

ערן שומרון 43 נשוי + 4. בעלים ומאמן Esports. השתתף ב 31 מרתונים , רץ אולטרא מרתון 100 ו-166 ק"מ. השתתף ב 5 תחרות איש ברזל. מגיע מעולמות הניהול ומעולמות הפיקוד. אומרים עליו שהוא המאמן הכי משוגע ב Esports. משפט מנצח: "יצאנו לרקוד".

אוראל קותא

מאמן קבוצת ריצה באורנית והרצליה
מאמן: אוראל קותא 37 . מאמן Esports. השתתף ב 2 מרתונים , שחקן כדורגל בעברו. מגיע מעולמות המכירות. אומרים עליו שהוא המאמן הכי יפה ב Esports. משפט מנצח: "לא לוותר אף פעם ".

טוני פוחקי

מאמנת ריצה בתל אביב
טוני פוחקי 32 מאמנת Esports. טוני השתתפה בתחרות הטריאתלון Trumer שבאוסטריה טוני משלבת אימוני ריצה וטריאתלון עם אימוני outdor. טוני נמצאת כל הזמן בהכשרות נוספות במגוון רחב של אימוני ספורט אומרים עליה שהיא המאמנת הכי משקיעה ב Esports. משפט מנצח: "עשיתי רק חמישה אימונים היום. עוד שניים ואני רגועה".

ארז בן אבי

קבוצת ריצה ברמת גן וגני תקווה
מאמן: ארז בן אבי 40 . מאמן Esports. השתתף ב 2 מרתונים , שחקן כדורגל בעברו. ארז הוא רו"ח במקצועו. אומרים עליו שהוא המאמן הכי נחמד ב Esports. משפט מנצח: "בבקשה, בבקשה עוד מאמץ אחד ודי ".

ניר צלח

מאמן טריאתלון: ניר צלח בן 23 מרמת השרון, מתאמן בטריאתלון מגיל 8, ספורטאי הישגי עד גיל 18 בטופ הישראלי,בשנת 2012 זכיתי באליפות אירופה (שנערכה באילת) לקבוצת גיל 16-17. מדריך טריאתלון מגיל 16 ומשחרורי מצהל מאמן בקבוצת ילדים ברמת השרון וצהלה.

ליאור רביד

מאמן: ליאור רביד 40 מאמן Esports. מומחה לריצה יחפה-ליאור רביד חצה את קו הסיום של מירוץ התנ"ך המאתגר כשהוא יחף. למד את לימודיו בלונדון. לאשר תואר שני בחינוך גופני אומרים עליו שהוא המאמן הכי מעמיק וקפדן ב Esports. משפט מנצח: "אז בואו ואני אסביר לכם את זה כמו שצריך ".

אסף להב

בחרו קבוצה ותתחילו לרוץ בעוצמה